Остання редакція: 14 вересня 2017

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Шановні викладачі кафедри лісового господарства, аспіранти, студенти.

Щиро вітаю Вас з  професійним святом усіх працівників лісової галуззі

ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу. Один з класиків писав «Слово героя поета у порівнянні з заслугами лісівників блідне, скромна праця лісівників створює щастя наступних поколінь».

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Святкуючи разом з Вами, бажаю щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичу, благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім святкового настрою, удачі, достатку і здоров'я. Мудрості і терпіння, успіхів, творчої праці та віри у прекрасне Майбутнє України.

Завідувач кафедри лісового господарства, Володимир Шлапак.

І тур Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності 205 «Лісове господарство»Читати повністю

І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 205 «Лісове господарство»

Серед студентів спеціальності 205 «Лісове господарство» 25 листопада 2019 року був проведений І тур Всеукраїнської студентської олімпіади.

Практичні заняття з підготовки науково-дослідних та навчальних об’єктів в Білогрудівському лісі.Читати повністю

Впродовж вересня-жовтня 2019 року, завідувач кафедри лісового господарства, доктор с.-г. наук, професор Володимир Шлапак разом зі студентами факультету лісового і садового-паркового господарства та аспірантами кафедри – Яною Швець і Віталієм Чернишом проводив практичні заняття в Білогрудівському лісі.

«Подорож в країну мовознавства»Читати повністю

«Подорож в країну мовознавства»

11 листопада 2019 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся квест «Подорож в країну мовознавства», присвячений Дню української писемності. Організатором змагання була Рада студентського самоврядування університету, а учасниками – студенти усіх шести факультетів.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ТЕТІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ

У рамках виконання плану заходів із профорієнтаційної роботи, викладачі Уманського національного університету садівництва Олександр Баюра та Ігор Крикунов, 5 жовтня 2019 року відвідали загальноосвітні школи міста Тетіїв та Тетіївського району. Представники університету наголошували на основних перевагах навчання у даному вузі.