Остання редакція: 14 вересня 2017

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Шановні викладачі кафедри лісового господарства, аспіранти, студенти.

Щиро вітаю Вас з  професійним святом усіх працівників лісової галуззі

ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу. Один з класиків писав «Слово героя поета у порівнянні з заслугами лісівників блідне, скромна праця лісівників створює щастя наступних поколінь».

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Святкуючи разом з Вами, бажаю щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичу, благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім святкового настрою, удачі, достатку і здоров'я. Мудрості і терпіння, успіхів, творчої праці та віри у прекрасне Майбутнє України.

Завідувач кафедри лісового господарства, Володимир Шлапак.