Остання редакція: 18 травня 2022

17 травня 2022 року на кафедрі лісового господарства відбулась чергова Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства». Під час її проведення, співробітники кафедри  зачитали свої доповіді. Після цього пройшло обговорення та підведення підсумків конференції.

ПРОГРАМА НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

1. Використання горіха чорного Juglans nigra L. у традиційній та народній медицині. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства (Г.П. Іщук).

2. Особливості проведення лісогосподарських заходів у полезахисних лісових смугах. Санітарно-оздоровчі заходи. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства (О.С. Остапчук).

3. Особливості росту і розвитку туї складчастої в Україні. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства (І.Є. Іващенко).

4. Характерні особливості природного заліснення земельних ділянок, які вийшли з-під сільськогосподарського використання в умовах центрального Лісостепу України. Доповідач – кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового господарства (С.С. Курка).

5. Ерозія як форма деградації ґрунту та впив її чинників на урожайність сільськогосподарських культур Правобережного Лісостепу України. Доповідач – аспірантка кафедри лісового господарства (Н.В. Зворська).

6. Вирощування звіробою звичайного. Доповідач – аспірант кафедри лісового господарства (В.І. Черниш).

7. Доповідач – аспірантка кафедри лісового господарства (М.М. Шпілка).

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ

1. Особливості створення і вирощування дуба звичайного в Білогрудівському лісі. Доповідач – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства (В.П. Шлапак).

2. Особливості природного та штучного лісовідновлення на землях покинутих сіл. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства (С.А. Коваль).

3. Характеристика рекреаційних лісів та їх структура. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства (І.В. Козаченко).

4. Стійкість представників роду Ulmus L. до несприятливих чинників довкілля. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, ст. викладач кафедри лісового господарства (С.А. Масловата).

5.  Особливості сезонного розвитку калини гордовини у дубових насадженнях Голованівщини. Доповідач – кандидат біологічних наук, ст. викладач кафедри лісового господарства (С.А. Адаменко).

6. Підсумки інтродукції у лісовому господарстві України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, ст. викладач кафедри лісового господарства (В.В. Мамчур).

ст. викладач кафедри лісового господарства

Світлана АДАМЕНКО