Остання редакція: 07 листопада 2019

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Доцент кафедри лісового господарства Сергій Коваль і доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Гарбар 2 жовтня 2019 року здійснили поїздку до міста Жашкова та Жашківського району.  В цих освітніх закладах вони провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів, у ході якої вони надали випускникам шкіл інформацію про Уманський НУС, його факультети та спеціальності, які можна тут здобути, кафедри та структурні підрозділи, студентське містечко й гуртожитки, умови вступу і навчання у вузі. Розповіли про перелік дисциплін ЗНО потрібних для зарахування до вузу за акредитованими спеціальностями.

Профорієнтатори звернули увагу на переваги навчання в нашому вузі та запросили на День відкритих дверей 17-18 жовтня, де потенційні абітурієнти зможуть отримати вичерпну інформацію про УНУС. У підсумку виконаної роботи 68 випускників заповнили анкети.

Сергій Коваль,

доцент кафедри лісового господарства