Остання редакція: 24 квітня 2019

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського національного університету садівництва

24 квітня 2019 року на кафедрі лісового господарства відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської конференції присвяченої 175-річчю Уманського національного університету садівництва.

Всього на засіданні секції було розглянуто 16 наукових тем, присвячених актуальним проблемам лісового і садово-паркового господарства України. Серед них варто відмітити, досить цікаві доповіді які озвучили студенти 31-лг групи Андрій Баденко та Анастасія Кєн (керівник - канд. с.-г. наук, Галина Іщук), студентка 41-лг групи Марія Юркова (керівник - канд. с.-г. наук, Ірина Іващенко) та студент 12-м-лг групи Микола Островий (керівник - канд. с.-г. наук, Олександр Баюра). Доповіді інших учасників були не менш змістовні та цікаві, а тому викликали жваве обговорення.

Після підведення підсумків роботи секційного засідання було відзначено високий науковий рівень представлених доповідей, а також актуальність дискусій з проблем, що були заслухані.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства