Остання редакція: 14 квітня 2017

"Мелодія душі" Валентини Мамчур

11 квітня у холі 4 корпусу Уманського НУС відбулась виставка художніх робіт викладача кафедри лісового господарства Валентини Мамчур з тематичною назвою "Мелодія  душі". Назва виставки є символічною для автора, оскільки кожна з картин є душевним покликом і віддзеркалюванням тонких струн її ніжної жіночої душі.

Відвідати виставку та поринути у світ прекрасного прийшли представники ректорату, викладачі та співробітники університету, студенти та просто небайдужі гості. З теплими словами привітань та словами підтримки завітали колеги Валентини Мамчур та студенти  факультету лісового і садово паркового господарства.

Колектив кафедри лісового господарства бажає автору натхнення для створення нових художніх шедеврів, а у житті гараздів та подальших професійних і життєвих успіхів!

Матеріали