Остання редакція: 20 грудня 2019

Захист дипломних робіт зі спеціальностей 205 «Лісове господарство»

З 17 по 20 грудня 2019 року на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва відбувся захист магістерських дипломних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство».

До захисту було допущено 39 студентів заочної форми навчання та 32 студенти денної форми навчання факультету лісового і садово-паркового господарства.

В тематиці дипломних робіт висвітлено актуальні проблеми та перспективи розвитку лісового господарства.

Головою Екзаменаційної комісії був призначений професор Анатолій Балабак. Члени екзаменаційної комісії: професори Валентин Поліщук та Володимир Шлапак, секретар – доцент Галина Іщук.

Результати роботи Екзаменаційної комісії показали, що усі студенти мають високий рівень підготовки. Тож вітаємо наших магістрів з успішним захистом дипломних робіт! Бажаємо їм успіхів, трудових здобутків та кар’єрного зростання!

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства