Остання редакція: 01 листопада 2017

Науковий семінар «Проект облаштування навчальних об’єктів Білогрудівського лісу»

Наукові семінари є невід’ємною частиною життя університету, що підтверджується регулярним їх проведенням.

31 жовтня 2017 року кафедрою лісового господарства був організований та проведений науковий семінар «Проект облаштування навчальних об’єктів Білогрудівського лісу». На якому був присутній викладацький склад кафедри, аспіранти та студенти.

Було заслухано 13 доповідей, серед яких:

Використання насаджень лісових урочищ «Білогрудівка» для проходження навчальної практики студентів кафедри лісового господарства. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства В.П. Шпак.

Стан лісових культур в урочищі «Білогрудівка» ННВВ Уманського НУС. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства С.А. Коваль.

Лісівнича оцінка створення і вирощування насадження дуба звичайного в урочищі «Білогрудівка» ННВВ Уманського НУС. Доповідач – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства В.П. Шлапак.

Природне поновлення дуба та ясена під наметом насаджень в урочищі «Білогрудівка» ННВВ Уманського НУС. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О.М. Баюра.

Біологічні особливості видів роду Catalpa L. у Правобережному Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства В.Л. Кульбіцький.

Екологічні особливості видів роду Ulmus L. у Правобережному Лісостепу України. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства С.А. Масловата.

Доповіді викликали зацікавлення у всіх учасників семінару, підтвердженням чого стало активне обговорення представлених доповідей.

Як висновок семінару прозвучала думка про необхідність покращення бази навчальної практики з лісівничих дисциплін у Білогрудівському лісі.

Коджебаш Анастасія, аспірант кафедри лісового господарства