Остання редакція: 25 жовтня 2021

Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади

На факультеті лісового та садово-паркового господарства завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство». У заході взяли участь 17 здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство.

Для організації проведення олімпіади та оцінювання результатів її учасників було створено комісію для розробки конкурсних завдань і критеріїв оцінки, їх виконання та проведення олімпіади у такому складі: голова комісії – декан факультету Валентин Поліщук; члени комісії – завідувач кафедри лісового господарства Володимир Шлапак, завідувач кафедри садово-паркового господарства Юлія Величко,  доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло Осіпов та доцент кафедри лісового господарства Ірина Іващенко. Конкурсні роботи студентів складалися з тестових завдань у дистанційній системі Moodle із комплексу фахових дисциплін.

Переможцями олімпіади з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» стали:

1 місце – Хільченко Катерина Сергіївна;

2 місце – Матвієнко Владислав Валентинович; Ковпак Артур Мушегович;

3 місце – Сивак В`ячеслав Петрович.

Вітаємо переможців і бажаємо гідно представити університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Ірина Іващенко, доцент кафедри лісового господарства