Остання редакція: 05 вересня 2019

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА

У рамках святкування 175-ї річниці,  в Уманського національного університету садівництва відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Після привітальної промови, ректор університету Олена Непочатенко та начальник відділу фізичної культури та спорту Уманської міської ради Ольга Ремез перерізали символічну стрічку та зробили перші удари по м’ячу. Це стало сигналом для початку першого матчу з міні-футболу між студентами та викладачами.

Відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для університету. Адже студенти беруть участь у турнірах різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства