Остання редакція: 25 вересня 2020

Профорієнтаційна робота в коледжах

24 вересня 2020 року з метою проведення профорієнтаційної роботи серед випускників коледжів, доценти кафедри лісового господарства – Галина Іщук та Олександр Остапчук здійснили поїздку до Городищенського коледжу.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами організували відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Луценко та викладач Валерій Чепурний. Студентам розповідали про можливість отримання вищої освіти в Уманському НУС. Зокрема, ознайомили з історією розвитку і становлення Уманського НУС, розвиненою інфраструктурою, матеріально-технічною базою, переліком факультетів і спеціальностей, можливостями стажування закордоном і організацією дозвілля.

Майбутнім студентам університету роздано буклети та листівки про правила вступу, переваги навчання в нашому університеті, міжнародну діяльність, систему та структуру підготовки фахівців, які дозволять детальніше ознайомитися з ними та обговорити вибір майбутньої спеціальності з батьками.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства