Остання редакція: 14 грудня 2022

Захист дипломних робіт

12 та 14 грудня на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, , проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство».

Тематика кваліфікаційних робіт спрямована на висвітлення актуальних проблем та перспектив розвитку лісового господарства.

Головою Екзаменаційної комісії був призначений професор Анатолій Балабак. Члени екзаменаційної комісії: професор Володимир Шлапак, доценти Галина Іщук та Юлія Величко, секретар – доцент Світлана Курка.

Результати роботи захисту показали, що студенти мають високий рівень підготовки в галузі. Тож вітаємо наших магістрів з успішним захистом! Бажаємо їм успіхів, трудових здобутків та кар’єрного зростання!

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства