+38 (04744) 3-43-79
Меню

Про кафедру

     Кафедру лісового господарства з 2012 року очолює професор Володимир Петрович Шлапак – член Лісівничої Академії Наук України.

     Наукова робота кафедри присвячена актуальним проблемам лісокультурного виробництва, зокрема, дослідженню агротехнологічних прийомів створення і вирощування лісових культур на різних типах земель та розширенню асортименту деревних порід як у державному лісовому фонді, так і за озеленення вуличних та паркових насаджень за рахунок інтродукції нових деревних рослин у Правобережний Лісостеп і Степ України. За 2010‑2020 роки на кафедрі проведено 14 Міжнародних і Всеукраїнських конференцій.

     Щорічно найкращі студенти кафедри беруть участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах лісівничого профілю.

     Інфраструктура кафедри відповідає завданням підготовки висококваліфікованих спеціалістів лісового господарства. Нині на кафедрі працюють: Шлапак В. П. – д.с.-г.н, професор, Коваль С. А. – к.с.-г.н., доцент, Козаченко І. В. – к.с.-г.н.,доцент, Іщук Г. П. – к.с.-г.н., доцент, Остапчук О. С. – к.с.-г.н., доцент, Баюра О. М. – к.с.-г.н., доцент, Іващенко І.Є. – к.с.-г.н., доцент, Масловата С. А. – к.с.-г.н.,ст. викладач, Курка С. С. – к.б.н., доцент, Адаменко С. А. – к.б.н., викладач, Мамчур В. В. – к.с.-г.н., викладач, Шпак В. П. – викладач, Зворська Н.В. – лаборант.

Останні новини

Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади Читати повністю

Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади

Відповідно до наказу по Уманському НУС від 08 жовтня 2021 року №01-06/166 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2020/2021 навчальному році» на факультеті лісового та садово-паркового господарства завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство». У заході взяли участь 17 здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство.

Читати повністю

"Створюємо ліси разом"Читати повністю

"Створюємо ліси разом"

8 жовтня 2021 року в ДП «Звенигородське лісове господарство» стартувала Всеукраїнська акція "Створюємо ліси разом" в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».

Читати повністю

Підготовка території кафедри до нового навчального рокуЧитати повністю

Підготовка території кафедри до нового навчального року

Напередодні першого вересня, кафедра лісового господарства провела прибирання закріпленої території. До заходу були залучені усі науково-педагогічні працівники.

Читати повністю

Всі новини