+38 (04744) 3-43-79
Меню

Про кафедру

     Кафедру лісового господарства з 2012 року очолює професор Володимир Петрович Шлапак – член Лісівничої Академії Наук України.

     Наукова робота кафедри присвячена актуальним проблемам лісокультурного виробництва, зокрема, дослідженню агротехнологічних прийомів створення і вирощування лісових культур на різних типах земель та розширенню асортименту деревних порід як у державному лісовому фонді, так і за озеленення вуличних та паркових насаджень за рахунок інтродукції нових деревних рослин у Правобережний Лісостеп і Степ України. За 2010‑2020 роки на кафедрі проведено 14 Міжнародних і Всеукраїнських конференцій.

     Щорічно найкращі студенти кафедри беруть участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах лісівничого профілю.

     Інфраструктура кафедри відповідає завданням підготовки висококваліфікованих спеціалістів лісового господарства. Нині на кафедрі працюють: Шлапак В. П. – д.с.-г.н, професор, Коваль С. А. – к.с.-г.н., доцент, Козаченко І. В. – к.с.-г.н.,доцент, Іщук Г. П. – к.с.-г.н., доцент, Остапчук О. С. – к.с.-г.н., доцент, Баюра О. М. – к.с.-г.н., доцент, Іващенко І.Є. – к.с.-г.н., доцент, Масловата С. А. – к.с.-г.н.,ст. викладач, Курка С. С. – к.б.н., доцент, Адаменко С. А. – к.б.н., викладач, Мамчур В. В. – к.с.-г.н., викладач, Шпак В. П. – викладач, Зворська Н.В. – лаборант.

Останні новини

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 135 РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ СЕЛЕКЦІЇ І НАСІННИЦТВА ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВАЧитати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 135 РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ СЕЛЕКЦІЇ І НАСІННИЦТВА ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВА

31 травня 2022 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва.

Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА»Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА»

17 травня 2022 року на кафедрі лісового господарства відбулась чергова Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства». Під час її проведення, співробітники кафедри зачитали свої доповіді. Після цього пройшло обговорення та підведення підсумків конференції.

Читати повністю

Дистанційне засідання кафедри лісового господарстваЧитати повністю

Дистанційне засідання кафедри лісового господарства

05 травня 2022 року відбулось чергове дистанційне засідання кафедри лісового господарства.

Читати повністю

Весняне прибирання територіїЧитати повністю

Весняне прибирання території

31 березня 2022 року працівники кафедри лісового господарства Уманського НУС долучились до акції "Чиста Умань" та здійснили прибирання території університету. У цей складний час ми повинні бути згуртованими на благо нашої країни. Віримо, що весна буде прекрасна і квітуча, а Україна - вільна й незалежна!

Читати повністю

Всі новини