+38 (04744) 3-43-79
Меню

Про кафедру

     Кафедру лісового господарства з 2012 року очолює професор Володимир Петрович Шлапак – член Лісівничої Академії Наук України.

     Наукова робота кафедри присвячена актуальним проблемам лісокультурного виробництва, зокрема, дослідженню агротехнологічних прийомів створення і вирощування лісових культур на різних типах земель та розширенню асортименту деревних порід як у державному лісовому фонді, так і за озеленення вуличних та паркових насаджень за рахунок інтродукції нових деревних рослин у Правобережний Лісостеп і Степ України. За 2010‑2020 роки на кафедрі проведено 14 Міжнародних і Всеукраїнських конференцій.

     Щорічно найкращі студенти кафедри беруть участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах лісівничого профілю.

     Інфраструктура кафедри відповідає завданням підготовки висококваліфікованих спеціалістів лісового господарства. Нині на кафедрі працюють: Шлапак В. П. – д.с.-г.н, професор, Коваль С. А. – к.с.-г.н., доцент, Козаченко І. В. – к.с.-г.н.,доцент, Іщук Г. П. – к.с.-г.н., доцент, Остапчук О. С. – к.с.-г.н., доцент, Баюра О. М. – к.с.-г.н., доцент, Іващенко І.Є. – к.с.-г.н., доцент, Масловата С. А. – к.с.-г.н.,ст. викладач, Курка С. С. – к.б.н., доцент, Адаменко С. А. – к.б.н., викладач, Мамчур В. В. – к.с.-г.н., викладач, Шпак В. П. – викладач, Зворська Н.В. – лаборант.

Останні новини

Захист кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр спеціальності 205 - Лісове господарствоЧитати повністю

Захист кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр спеціальності 205 - Лісове господарство

27 та 28 червня 2023 р. на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбувся захист кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр освітньо-професійної програми «Лісове господарство» спеціальності 205 - Лісове господарство.

Читати повністю

Захист звітів здобувачів наукового ступеня "Доктор філософії"Читати повністю

Захист звітів здобувачів наукового ступеня "Доктор філософії"

22 червня 2023 року на кафедрі лісового господарства відбувся захист здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії», спеціальність 205 - Лісове господарство.

Читати повністю

Практичне заняття з дисципліни ДендрологіяЧитати повністю

Практичне заняття з дисципліни Дендрологія

Викладач-стажист Анастасія Коджебаш провела практичне заняття для студентів 21-сп та 21-лг групи просто неба. Метою даного заняття було закріпити знання отримані на попередніх парах та вивчити нові види.

Читати повністю

УЧАСТЬ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА В ЗАХОДІ, ПРИУРОЧЕНОМУ  ДО ДНЯ НАУКИЧитати повністю

УЧАСТЬ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА В ЗАХОДІ, ПРИУРОЧЕНОМУ ДО ДНЯ НАУКИ

В Уманському національному університеті садівництва відбулись заходи приурочені до професійного свята науковців України – Дня науки. Науково-педагогічні працівники кафедри лісового господарства не залишились осторонь цієї події та мали змогу презентувати свої наукові доробки.

Читати повністю

Всі новини