+38 (04744) 3-43-79
Меню

Про кафедру

     Кафедру лісового господарства з 2012 року очолює професор Володимир Петрович Шлапак – член Лісівничої Академії Наук України.

     Наукова робота кафедри присвячена актуальним проблемам лісокультурного виробництва, зокрема, дослідженню агротехнологічних прийомів створення і вирощування лісових культур на різних типах земель та розширенню асортименту деревних порід як у державному лісовому фонді, так і за озеленення вуличних та паркових насаджень за рахунок інтродукції нових деревних рослин у Правобережний Лісостеп і Степ України. За 2010‑2020 роки на кафедрі проведено 14 Міжнародних і Всеукраїнських конференцій.

     Щорічно найкращі студенти кафедри беруть участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах лісівничого профілю.

     Інфраструктура кафедри відповідає завданням підготовки висококваліфікованих спеціалістів лісового господарства. Нині на кафедрі працюють: Шлапак В. П. – д.с.-г.н, професор, Коваль С. А. – к.с.-г.н., доцент, Козаченко І. В. – к.с.-г.н.,доцент, Іщук Г. П. – к.с.-г.н., доцент, Остапчук О. С. – к.с.-г.н., доцент, Баюра О. М. – к.с.-г.н., доцент, Іващенко І.Є. – к.с.-г.н., доцент, Масловата С. А. – к.с.-г.н.,ст. викладач, Курка С. С. – к.б.н., доцент, Адаменко С. А. – к.б.н., викладач, Мамчур В. В. – к.с.-г.н., викладач, Шпак В. П. – викладач, Зворська Н.В. – лаборант.

Останні новини

День вишиванки в Уманському НУСЧитати повністю

День вишиванки в Уманському НУС

Ось уже 15 років, в кожен третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цьогоріч всеукраїнське свято, що припало на 20 травня, пропонується присвятити українській традиційній музиці та екологічним проблемам.

Читати повністю

Всі новини