Остання редакція: 04 грудня 2022

02 грудня 2022 року на кафедрі лісового господарства відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства». Захід розпочався зі вступного слова завідувача кафедри  Володимира Шлапака, який подякував колективу за нелегку працю в умовах сьогодення та побажав плідної та успішної роботи на благо нашої країни.

На пленарному засіданні конференції було висвітлено наступні питання:

- Формування лісового середовища у Білогрудівському лісі Уманського національного університету садівництва. Доповідач: д. с-г. н., проф. Володимир Шлапак;

- Колекція рослин в онтогенезі у фондах гербарію (UM). Доповідач: к. с.-г. н., доц. Тетяна Мамчур.

Тематика виступів учасників секційних засідань конференції була зосереджена довкола питань, які з різних позицій висвітлювали сучасний стан та перспективу розвитку лісового та садово-паркового господарства в Україні.

Завершилася конференція обговоренням проблемних питань та підведенням підсумків. За результатами конференції опубліковано науковий збірник з матеріалами тез учасників.