Остання редакція: 11 травня 2019

ЕКСКУРСІЯ УЧНІВ ЛИСЯНСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА

10 травня 2019 року до Уманського національного університету садівництва завітали учні шкільного лісництва, що працює при ДП «Лисянське лісове господарство», разом зі своїм керівником, вчителем біології Галиною Щербиною. Ініціатором поїздки був головний лісничий Віталій Марусич.

Спочатку гостям була проведена екскурсія по університету, де вони мали можливість ознайомитися з історією, сьогоденням навчального закладу та його оранжереєю.

Потім, на кафедрі лісового господарства, перед учнями виступили завідуючий д. с.-г. н., професор Володимир Шлапак та викладач Василь Шпак. Вони розповіли про важливість лісів для сьогоднішнього і майбутніх поколінь, поділились досвідом створення лісів, доглядом за ними та запросили майбутніх абітурієнтів на навчання.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства