Остання редакція: 27 червня 2019

ОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР В ДП «ЛИСЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Нещодавно  викладач кафедри лісового господарство Уманського національного університету садівництва Василь Шпак разом з головним лісничим ДП «Лисянське лісове господарство» Віталієм Марусичем та лісником Лисянського лісництва Романом Козаком провели огляд лісових культур на крутосхилах в урочищі Смільченці. Дані лісонасадження, виконують протиерозійні функції, завдяки чому не відбувається зсувів та розмивання ґрунтів, а також затримується стік талих та зливових вод, утримується агроландшафт від руйнації. Присутні відзначили добрий стан лісових культур, якісні та вчасно проведено ручні та механізовані догляди, формування крон.

Також в лісництві активно йдуть роботи по вирощуванню садивного матеріалу для подальшого заліснення. В розсадниках готуються площі під посіви, йде збір лісового насіння.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства