Остання редакція: 17 травня 2019

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА КАФЕДРІ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УМАНСЬКОГО НУС

16 травня 2019 року в Україні відзначають День вишиванки. З цієї нагоди викладачі та студенти кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва одягли вишиванки, щоб долучитись до свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Варто відзначити, що історія вишивки на теренах України налічує не одну тисячу років, тому кожна область має власні традиції у використанні орнаментів, технік, кольорів, розташуванні вишитих елементів. Здавна вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті, виступає символом краси та міцного здоров’я, щасливої долі. Тож долучайтеся до акції – одягайте вишиванку та пам’ятайте культурні звичаї власного народу!

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства