Остання редакція: 25 червня 2016

Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства» : треті Анненковські читання.

12 травня 2016 року в Уманському НУС відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства» : треті Анненковські читання, до 197-ї річниці від Дня народження М.І. Анненкова.

На конференції обговорювали низку актуальних питань, визначальних для формування сталого розвитку лісового і садово-паркового господарства за наступними напрямками:

1. Актуальні проблеми лісознавства, лісівництва, таксації, лісовпорядкування та економіки.
  2. Штучне лісовідновлення, лісорозведення, селекція, насінництво, генетика, біотехнологія.
  3. Сучасний стан та перспективи розвитку садово-паркового господарства.

Відкриття конференції розпочалось з вітального слова проректора Івана Мостов’яка та заступника начальника науково-дослідної частини Андрія Чернеги.

На пленарному засіданні з доповідями виступили:

Шлапак В. П. «Концептуальні засади cталого розвитку лісового господарства Черкащини»;

Коваль С. А. «Приріст надземної частини стеблових живців ялівцю козацького залежно від оброблення росторегулятивною речовиною в ННВВ Уманського НУС»;

Остапчук О. С. «Сучасний стан та перспективи полезахисного лісорозведення в Україні»;

Мамчур Т. В. «Історична колекція дендрологічного гербарію Уманського національного університету садівництва»;

Сонько С. П. «Сучасна екологія: предметна область, структура та тенденції розвитку»;

Шемякін М. В. «Меліоративні властивості полезахисних лісових насаджень Уманського НУС»;

Вітенко В. А. Особливості розмноження Maclura pomifera (Rafin.) chneid. та Morus alba L.

Інтернет посилання: http://www.udau.edu.ua/ua/news/perspektivi-rozvitku-lisovogo-ta-sadovo-parkovogo-gospodarstva-obgovorili-na-tretix-annenkovskix-chitannyax.html

Олена Марно-Куца, викладач кафедри лісового госпоарства.