+38 (04744) 3-43-79
Меню
Остання редакція: 30 травня 2021

Договори про співпрацю

     Кафедра лісового господарства укладає договори з іншими навчальними закладами України, з метою спільного розвитку їхнього нау­кового та іннова­цій­ного потенціалу, в тому чис­лі проведенні спільних нау­ко­­вих дослі­джень.

     Предметом домовленості є:

-  участь у спільних наукових та інно­ваційних проєктах, спрямо­ваних на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес;

-  спільне виконання науково-дослід­ної роботи в галузі лісового господарства;

- проводення спільних наукових та освітніх заходів;

- здійснення обміну інфор­ма­цією,  не­об­­­хід­­ною для спільної діяльності, тощо.

Останні новини

Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади Читати повністю

Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади

Відповідно до наказу по Уманському НУС від 08 жовтня 2021 року №01-06/166 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2020/2021 навчальному році» на факультеті лісового та садово-паркового господарства завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство». У заході взяли участь 17 здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство.

Читати повністю

"Створюємо ліси разом"Читати повністю

"Створюємо ліси разом"

8 жовтня 2021 року в ДП «Звенигородське лісове господарство» стартувала Всеукраїнська акція "Створюємо ліси разом" в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».

Читати повністю

Підготовка території кафедри до нового навчального рокуЧитати повністю

Підготовка території кафедри до нового навчального року

Напередодні першого вересня, кафедра лісового господарства провела прибирання закріпленої території. До заходу були залучені усі науково-педагогічні працівники.

Читати повністю

Всі новини