Остання редакція: 25 листопада 2021

25 листопада 2021 року на кафедрі лісового господарства пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства». В зв’язку із карантинними обмеженнями, цього року захід відбувався он-лайн. Під час її проведення, співробітники кафедри та студенти зачитали свої доповіді. Після цього пройшло обговорення та підведення підсумків конференції.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Актуальні проблеми лісознавства, лісівництва, таксації, лісовпорядкування та економіки.

2. Штучне лісовідновлення, лісорозведення, селекція, насінництво, генетика, біотехнологія.

3. Сучасний стан та перспективи розвитку садово-паркового господарства.

4. Поглиблені біологічні дослідження.

5. Екологія довкілля та природо-заповідна справа.

6. Перспективи розмноження декоративних, лісових та плодових рослин.