Остання редакція: 04 квітня 2017

Науковий семінар "Вклад кафедри лісового господарства в створенні лісових культур на землях ДП "Уманське лісове господарство""

4 квітня на кафедрі лісового господарства відбувся науковий семінар "Вклад кафедри лісового господарства в створенні лісових культур на землях ДП "Уманське лісове господарство"".

ЗГІДНО ПРОГРАМИ НАУКОВОГО СЕМІНАРУ БУЛО ЗАСЛУХАНО НАСТУПНІ ДОПОВІДІ:

1. Особливості вирощування культур сосни в Чигиринському бору. Доповідач – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства В.П. Шлапак.

2.  Внесок кафедри лісового господарства в створенні лісових культур на землях ДП "Уманське лісове господарство". Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Коваль С.А.

3. Лісівничі особливості північноамериканських видів роду Juglans L.  Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Г.П. Іщук.

4. Особливості створення деревних та кущових насаджень в містах та селищах. Доповідач – кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового господарства В.А. Вітенко.

5. Лісівничі особливості ясена звичайного. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О.М. Баюра.

6. Схеми змішування лісових культур в культурах дуба звичайного та їх продуктивність в умовах ДП "Уманське лісове господарство". Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О.С. Остапчук.

7. Біоекологічні особливості роду Катальпа. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства В.Л. Кульбіцький.

8. Шляхи та перспективи розвитку мисливського господарства в ДП «Уманське лісове господарство» Черкаської області. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Козаченко І.В.

10. Біоекологічні особливості інтродукованого видуThuja plicata Don. ex D.Don. Доповідач – кандидата сільськогосподарських наук, викладач кафедри лісового господарства І.Є. Іващенко.

11. Композиційні основи формування насаджень та збагачення таксономічного складу рослин в м. Умань. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри лісового господарства О.Ю. Марно-Куца.

12. Сучасний стан полезахисних лісових смуг та способи їх покращення. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства Шпак В.П.

13.  Використання представників роду Ulmus L. в озелененні та створенні ландшафтних композицій. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства С.А. Масловата.

14.  Дендрологічний парк природної флори Уманського НУС. Доповідач – аспірант кафедри лісового господарства А.В. Коджебаж.

15. Заліснення земель покинутих людьми садиб с. Жолудькова. Доповідач – аспірант кафедри лісового господарства І.С. Ісаєв.