Остання редакція: 28 грудня 2019

Сучасні проблеми лісового господарства

28 грудня 2019 року на кафедрі  лісового господарства Уманського національного університету садівництва відбувся науковий семінар на тему: "Сучасні проблеми лісового господарства". Захід проходив у вигляді тематичних доповідей, які були представлені викладачами.

Першим виступив доктор с.-г. наук, професор Володимир Шлапак, який відмітив значимість тематики заходу.

Далі, після виступу усіх учасників семінару, відбулася жвава та ґрунтовна дискусія з питань актуальних проблем лісового господарства.

Проведення таких семінарів допомагає ознайомлюватись з новітніми науковими досягненнями у галузі лісового господарства, коригувати наукові пошуки та направляти дослідження у правильне русло.

Олександр Баюра,

доцент кафедри лісового господарства