Остання редакція: 13 листопада 2019

«Подорож в країну мовознавства»

11 листопада 2019 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся квест «Подорож в країну мовознавства», присвячений Дню української писемності. Організатором змагання була Рада студентського самоврядування університету, а учасниками – студенти усіх шести факультетів.

Честь факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відстоювала команда в складі Андрія Баденка (41-лг група), Владислава Шкуренка (41-лг група), Анастасії Шкляр (21-сп група), Олександра Самородченка (31-лг група) та Олександра Поліщука (21-сп група). Принцип змагання полягав у максимально швидкому виконанні завдань, які ставились перед командами-учасниками на кожній станції квесту. Однією з таких зупинок була кафедра лісового господарства, де студенти визначали зразки деревних рослин і за кожну не вгадану відповідь складали вірш.

Перемогу в квесті отримала команда факультету лісового і садово-паркового господарства. Тож вітаємо наших студентів та бажаємо їм подальших успіхів!

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства