Остання редакція: 20 квітня 2023

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка

20 квітня 2023 року на кафедрі лісового господарства Уманського НУС відбулось секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича  Карасюка.

На секції конференції зі вступним словом виступив завідувач кафедри лісового господарства Володимир Шлапак, який наголосив на необхідності залучення студентів до наукової роботи – важливої складової формування їх як висококваліфікованих фахівців.

Тематика доповідей охоплювала різноманітні актуальні питання з лісового та мисливського господарства. Здобувачі вищої освіти активно відповідали на поставлені запитання та показали високий рівень обізнаності у питаннях досліджень. Доповіді були науково обґрунтованими та цікавими для слухачів.

Дякуємо доповідачам та усім присутнім за активну участь!