Остання редакція: 20 квітня 2017

Офіційне опонування дисертаційної роботи Тараненка Юрія Миколайовича

12 квітня 2017 року в Українському ордена «Знак Пошани» науково-дослідному інституті лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.828.01 відбувся прилюдний захист дисертації Тараненка Юрія Миколайовича на тему: «Особливості вирощування садивного матеріалу сосни звичайної насінням з покращеними спадковими властивостями в Лівобережному Лісостепу України», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.03.01 – лісові культури та фітомеліорація. Завідувач кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва професор Володимир Шлапак прийняв участь у якості офіційного опонента.

Володимир Шлапак наголосив, що робота Юрія Тараненка є завершеним науковим дослідженням, яке має як теоретичне, так і практичне значення та забезпечує вирішення важливої лісогосподарської проблеми – відтворення і збереження генофонду соснових насаджень шляхом вирощування садивного матеріалу насінням з покращеними спадковими властивостями модельних і плюсових дерев.