Остання редакція: 23 квітня 2020

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна

23 квітня 2020 року відбулося засідання секції лісового господарства в рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої  120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства  С.С. Рубіна.

Всього на засіданні секції було розглянуто 12 наукових тем, присвячених актуальним проблемам лісового господарства України. Серед них варто відмітити, досить цікаві доповіді які озвучили студенти 11-млг групи Ворона М.І. (керівник - канд. с.-г. наук, Ірина Іващенко) та Шапран В.І. (керівник - канд. с.-г. наук, Світлана Масловата), Дяконенко Я.С. (керівник - к. б. наук, Володимир Вітенко), студенти 31-лг Левендюк Є.В та Глушко Б.Б. (керівник - канд. с.-г. наук, Олександр Баюра).  Доповіді інших учасників були не менш змістовними та цікавими, а тому викликали жваве обговорення.

Після підведення підсумків роботи секційного засідання було відзначено високий науковий рівень представлених доповідей, а також актуальність дискусій з проблем, що були заслухані.

Олександр Баюра,

доцент кафедри лісового господарства