Остання редакція: 18 вересня 2020

Привітання з днем працівника лісу.

Шановні колеги!

Кожного року, в третю неділю вересня, в Україні відзначається день працівника лісу. Це не лише професійне свято, а можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи. Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар, тому впродовж багатьох років, кафедра випускає фахівців, які працюють у всіх ланках галузі – від майстра лісу до директора підприємства.

Бажаю не зупинятися на досягнутому та успішно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу. Нехай ваша праця завжди приносить найнеймовірніші результати, бажання збуваються, а робота приносить задоволення. Зичу всім вам добра, злагоди, щастя, міцного здоров’я та благополуччя вашим сім’ям!

Завідувач кафедри лісового господарства

д. с-г. н., професор Володимир Шлапак