Остання редакція: 18 грудня 2021

Захист дипломних робіт студентами заочної форми навчання

14-15 грудня 2021 року на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство». Цього року він відбувався он лайн, у зв’язку з карантинними обмеженнями.

До захисту було допущено 25 студентів заочної форми навчання факультету лісового і садово-паркового господарства.

В тематиці дипломних робіт висвітлено актуальні проблеми та перспективи розвитку лісового господарства.

Головою Екзаменаційної комісії був призначений професор Анатолій Балабак. Члени екзаменаційної комісії: професор Володимир Шлапак, доценти Галина Іщук та Юлія Величко, секретар – доцент Світлана Курка.

Результати роботи Екзаменаційної комісії показали, що усі студенти мають високий рівень підготовки. Тож вітаємо наших магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Бажаємо їм успіхів, трудових здобутків та кар’єрного зростання!

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства