Остання редакція: 25 червня 2016

Захист магістрів за спеціальністю 8.09010301 «Лісове господарство»

26 лютого 2016 року відбувся захист дипломних робіт студентів VІ курсу факультету лісового і садово-паркового господарства освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр», які виконали навчальний план зі спеціальності 8.09010301 «Лісове господарство» (склали екзамени, заліки, курсові роботи і проекти та виконали програму виробничої (переддипломної) практики).

До захисту дипломних робіт було допущено 10 студентів денної форми навчання.

Алексеєнко Микола Васильович Узагальнення досвіду вирощування лісових культур в Немирівському лісництві
Гушкан Руслан Станіславович Проект створення лісових культур в Байрачному Степу України (на прикладі ДП «Котовське лісове господарство»)
Карпенко Микола Олександрович Дослідження поперечного раку в дубових насадженнях у ДП «Чорноліське лісове господарство»
Конопелько Ігор Сергійович Проект лісового розсадника в ДП «Іллінецьке лісове господарство» Вінницької області
Лісовий Віталій Віталійович Проект організації лісового розсадника в урочищі «Білогрудівка» ННВВ Уманського НУС
Онопрієнко Наталія Олександрівна Проектування комплексу протиерозійних заходів боротьби з яружною ерозією на території Хлистунівської сільської ради Городищенського району Черкаської області
Пустовіт Оксана Вікторівна Шляхи оптимізації мисливської фауни в угіддях Козелецького мисливського господарства Чернігівської області
Сокур Артем Леонідович Агротехнологічні прийоми створення і вирощування сосни звичайної в Черкаському бору
Стафійчук Олександр Валерійович Насадження дуба звичайного ранньої і пізньої фенологічної форми у ДП «Липовецький райагроліс»
Харченко Андрій Володимирович Проект рубок головного користування в твердолистяних деревостанах ДП «Звенигородське лісове господарство»

Головою Екзаменаційної комісії по захисту випускних робіт призначений академік Лісівничої академії наук України, головний науковий співробітник інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НАН України доктор сільськогосподарських наук, професор Фучило Ярослав Дмитрович. Членами екзаменаційної комісії були призначені: заступник голови екзаменаційної комісії, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Козаченко Ірина Володимирівна; завідувач кафедри лісового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Шлапак Володимир Петрович; завідувач кафедри садово-паркового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Поліщук Валентин Васильович; секретар – доцент кафедри лісового господарства, кандидат сільськогосподарських наук Іщук Галина Петрівна.

Екзаменаційною комісією відзначено високий рівень підготовки студентів. Дипломні проекти відповідають вимогам, виконані на високому науково-методичному рівні. Результати захисту випускників підтвердили наявність необхідного рівня підготовки.

Колектив кафедри лісового господарства вітає студентів з успішним захистом і бажає подальших досягнень.

Галина Іщук, секретар ДЕК.