Остання редакція: 22 грудня 2021

Захист дипломних робіт студентами денної форми навчання

20-21 грудня на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва, в режимі он лайн, проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство».

До захисту було допущено 35 студентів денної форми навчання факультету лісового і садово-паркового господарства.

Тематика кваліфікаційних робіт спрямована на висвітлення актуальних проблем та перспектив розвитку лісового господарства.

Головою Екзаменаційної комісії був призначений професор Анатолій Балабак. Члени екзаменаційної комісії: професор Володимир Шлапак, доценти Галина Іщук та Юлія Величко, секретар – доцент Світлана Курка.

Результати роботи захисту показали, що студенти мають високий рівень підготовки в галузі. Тож вітаємо наших магістрів з успішним захистом! Бажаємо їм успіхів, трудових здобутків та кар’єрного зростання!

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства