Остання редакція: 10 травня 2018

НАУКОВИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЛІСОВИХ КОРДОНІВ В БІЛОГРУДІВСЬКОМУ ЛІСІ ПІД НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА»

На кафедрі лісового господарства 8 травня 2018 року відбувся науковий семінар на тему: «Проект реконструкції лісових кордонів в Білогрудівському лісі під навчальну програму кафедри лісового господарства».

З вітальним словом виступив декан факультету лісового і садово-паркового господарства, д. с.-г. наук, професор Валентин Поліщук. Завідувач кафедри лісового господарства, доктор с.-г. наук, професор Володимир Шлапак відмітив значимість тематики заходу.

Відповідно до програми наукового семінару було презентовано доповіді учасників заходу.

Актуальність проблем булла висвітлена у вигляді тематичних доповідей, які були представлені учасниками наукового семінару:

1. Проект реконструкції лісових кордонів в Білогрудівському лісі під навчальну програму кафедри лісового господарства. Доповідач – ст. викладач кафедри лісового господарства О.Ю. Марно-Куца.

2. Реконструкція лісових кордонів в Білогрудівському лісі під навчальну програму кафедри лісового господарства. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства В.П. Шпак

3. Проект реконструкції лісового розсадника в урочищі «Білогрудівка» Уманського НУС. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства С.А. Коваль.

4. Діброви Білогрудівського лісу. Доповідач – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства В.П. Шлапак.

5. Лісовідновлення на землях переданих під заліснення ДП «Уманське лісове господарство». Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О.С. Остапчук.

6. Використання декоративних форм Morus alba при реконструкції лісових кордонів в Білогрудівському лісі. Доповідач – кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового господарства В.А. Вітенко.

7. Природне поновлення лісових насаджень. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства І.В. Козаченко.

8. Використання ясена звичайного та його декоративних форм при реконструкції лісових кордонів в Білогрудівському лісі. Доповідач - кандидат сільськогосподарських наук, ст. викладач кафедри лісового господарства О.М. Баюра.

9. Стан природного поновлення в Маньківському лісництві ДП "Уманське лісове господарство". Доповідач - кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Г.П. Іщук.

10. Характеристика фітоценозів старовинних парків Правобережного Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук,
ст. викладач кафедри лісового господарства В.Л. Кульбіцький.

11. Особливості генеративного розвитку рослин роду Thuja L.

Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства І.Є. Іващенко.

12. Досвід заготівлі, зберігання та передпосівної підготовки насіння лісових порід в ДП «Уманське лісове господарство». Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри лісового господарства
С.А. Масловата.

13. Вміст загальної води в листках айланта найвищого. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства

В.В. Мамчур.

Колектив кафедри висловлює подяку всім присутнім та учасникам наукового семінару.

Олександр Баюра к. с.-г наук, ст. викладач кафедри лісового господарства