Остання редакція: 01 листопада 2017

Профорієнтаційна робота у школах Шполянського району

30 жовтня 2017 року з метою проведення профорієнтаційної роботи серед  випускників шкіл, доценти кафедри лісового господарства ­– Галина Іщук, Олександр Остапчук та Олександр Баюра здійснили поїздку  до міста Шпола та сіл Шполянського району.

Викладачі відвідали школи І-ІІІ ступенів та ознайомили майбутніх абітурієнтів про можливість отримання вищої освіти в Уманському НУС. Зокрема, ознайомили учнів з історією розвитку і становлення Уманського НУС, розвиненою інфраструктурою, матеріально-технічною базою, переліком факультетів і спеціальностей, можливостями стажування закордоном і організацією дозвілля.

Майбутнім студентам роздано буклети та листівки про правила вступу, переваги навчання в нашому університеті, міжнародну діяльність, систему та структуру підготовки фахівців, які дозволять детальніше ознайомитися з ними та  обговорити вибір майбутньої спеціальності з батьками. У процесі профорієнтаційної роботи 66 випускників заповнили анкети.

Баюра Олександр, доцент кафедри лісового господарства