Остання редакція: 05 вересня 2019

ВИСТАВКА ХУДОЖНІХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ

5 вересня 2019 року, у рамках програми святкування 175-ї річниці Уманського національного університету садівництва, відбулось відкриття виставки художніх робіт викладачів та студентів університету. Картини представлені різними видами, жанрами, техніками образотворчого мистецтва, як традиційними, так і пошуковими, що дає можливість розкрити та представити нові грані вже відомих речей.

Серед робіт були також виставлені картини викладача кафедри лісового господарства Валентини Мамчур.

Її полотна вражали гостей яскравістю фарб і позитивними емоціями. Це – натюрморти, композиції з елементами пейзажу, портрети, що передають привабливість жіночності, певну загадковість, а також цінність кожної миті життя.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства