Остання редакція: 06 вересня 2019

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ

Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята. Вона згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя, допомагає влитись у факультетський колектив.

Це свято всієї університетської родини, яка кожного року поповнюється новим поколінням студентів. Цього року воно співпало ще з однією визначною подією  – 175-ю річницею Уманського національного університету садівництва. Тому вже зранку на центральній площі почали працювати виставки кафедр і факультетів університету.

Кафедра лісового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства також брала активну участь у цьому заході, представивши свої експонати на високому рівні.

Студентам першого курсу бажаємо гарного навчання та пам’ятати, що студентські роки найкращі в житті, намагайтеся прожити їх поєднуючи приємне з корисним.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства