+38 (04744) 3-43-79
Меню
Остання редакція: 11 лютого 2021

Теми наукових досліджень аспірантів кафедри

Теми наукових досліджень аспірантів проходять певний порядок затвердження. Спочатку тема затверджується на засіданні кафедри чи наукового гуртка, про що складається відповідний витяг з протоколу. Далі вона затверджується на Вченій раді університету. Теми  підбираються відповідно до одного з основних напрямів наукових досліджень університету, що передбачає дотичність тем здобувачів наукового ступеня та їх керівників. Так професор В.П. Шлапак працює над виконанням теми «Оптимізація використання природного і ресурсного потенціалу агроекосистем Правобережного Лісостепу України» (0116U003207), підрозділу «Вивчення еколого-біологічних особливостей інтродукції деревних, кущових і трав’янистих рослин в Правобережному Лісостепу України та використання їх у культурі»

Теми дисертацій його аспірантів співпадають з тематикою досліджень наукового керівника:

- «Лісівничо-екологічні особливості формування насаджень за участю береки лікарської в Південно-Подільському Лісостепу України» (Шпак Н.П.)

- «Адвентивна фракція флори у лісових ценозах Центрально-Придніпровської височинної області»  (Швець Я.А.)

- «Підвищення продуктивності культур дуба звичайного лісокультурними методами в західній частині Правобережного Степу України» (Савченко О.М.)

- «Синантропізація рослинності приміських лісів Центрально-Придніпровської височенної області» (Черниш В.І.)

- «Вплив полезахисних лісових смуг на врожайність сільськогосподарських культур  в екотонних ландшафтах Правобережного Лісостепу України» (Зворська Н.В.)

Останні новини

День вишиванки в Уманському НУСЧитати повністю

День вишиванки в Уманському НУС

Ось уже 15 років, в кожен третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цьогоріч всеукраїнське свято, що припало на 20 травня, пропонується присвятити українській традиційній музиці та екологічним проблемам.

Читати повністю

Всі новини