+38 (04744) 3-43-79
Меню

Новини

31.05.2022
ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 135 РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ СЕЛЕКЦІЇ І НАСІННИЦТВА ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВАЧитати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 135 РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ СЕЛЕКЦІЇ І НАСІННИЦТВА ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВА

31 травня 2022 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва.

Читати повністю

18.05.2022
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА»Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА»

17 травня 2022 року на кафедрі лісового господарства відбулась чергова Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства». Під час її проведення, співробітники кафедри зачитали свої доповіді. Після цього пройшло обговорення та підведення підсумків конференції.

Читати повністю

11.05.2022
Дистанційне засідання кафедри лісового господарстваЧитати повністю

Дистанційне засідання кафедри лісового господарства

05 травня 2022 року відбулось чергове дистанційне засідання кафедри лісового господарства.

Читати повністю

31.03.2022
Весняне прибирання територіїЧитати повністю

Весняне прибирання території

31 березня 2022 року працівники кафедри лісового господарства Уманського НУС долучились до акції "Чиста Умань" та здійснили прибирання території університету. У цей складний час ми повинні бути згуртованими на благо нашої країни. Віримо, що весна буде прекрасна і квітуча, а Україна - вільна й незалежна!

Читати повністю

28.03.2022

! УВАГА !

Відтепер відвідувати ліси на Черкащині заборонено. Це стосується і в'їзду до них транспортних засобів. Виняток - службовці, які забезпечують оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та виконують лісогосподарські заходи. Це розпорядження діє на період воєнного стану. Поставтеся з розумінням до цієї заборони. Усе задля вашої БЕЗПЕКИ та збереження лісів від пожеж!

Читати повністю

25.03.2022
Науковий семінар "Стан лісонасіннєвої справи в Україні"Читати повністю

Науковий семінар "Стан лісонасіннєвої справи в Україні"

25 березня 2022 року, відповідно до плану наукових заходів кафедри лісового господарства, відбувся науковий семінар "Стан лісонасіннєвої справи в Україні". Захід пройшов дистанційно у форматі відеоконференції. Розпочався семінар зі вступного слова завідувача кафедри Володимира Шлапака, який подякував колективу за нелегку працю в умовах сьогодення і побажав плідної та успішної роботи на благо нашої країни.

Читати повністю