31.05.2022

31.03.2022

28.03.2022

! УВАГА !

Відтепер відвідувати ліси на Черкащині заборонено. Це стосується і в'їзду до них транспортних засобів. Виняток - службовці, які забезпечують оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та виконують лісогосподарські заходи. Це розпорядження діє на період воєнного стану. Поставтеся з розумінням до цієї заборони. Усе задля вашої БЕЗПЕКИ та збереження лісів від пожеж!

25.03.2022
Науковий семінар "Стан лісонасіннєвої справи в Україні"Читати повністю

Науковий семінар "Стан лісонасіннєвої справи в Україні"

25 березня 2022 року, відповідно до плану наукових заходів кафедри лісового господарства, відбувся науковий семінар "Стан лісонасіннєвої справи в Україні". Захід пройшов дистанційно у форматі відеоконференції. Розпочався семінар зі вступного слова завідувача кафедри Володимира Шлапака, який подякував колективу за нелегку працю в умовах сьогодення і побажав плідної та успішної роботи на благо нашої країни.