Остання редакція: 25 червня 2016

Cтудент групи 61-ЛГМ здобув перемогу серед юніорів з багатоповторного жиму у ваговій категорії 90 кг

12 грудня в місті Умань відбувся III чемпіонат України з багатоповоротного жиму лежачи.

Захід пройшов в спортивному комплексі «Амарант». Змагання з багатоповторного жиму привернуло до себе увагу багатьох спортсменів. Студенти Уманського національного університету садівництва не могли залишитись осторонь і взяли активну участь у чемпіонаті. Боротьба була напруженою та запеклою. За результатами змагань перемогу серед юніорів у ваговій категорії 90 кг здобув студент 61-ЛГМ групи факультету лісового та садово-паркового господарства – Віталій Лісовий.

Загалом змагання відвідала неймовірна кількість людей. Всі були приємно вражені побаченим. Цього року географічний склад учасників ще раз підтвердив, що багатоповоротний жим набуває все більшої популярності серед професійних спортсменів, пересічних громадян та студентства.

Вітаємо чемпіона та рекордсмена України!

Колектив кафедри лісового господарства.