Остання редакція: 25 червня 2016

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»

13-14 квітня 2016 року в Уманському НУС відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство».  Учасниками олімпіаді були представники 9 ВНЗ України, а саме: Білоцерківського національного аграрного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Житомирського національного агроекологічного університету, Національного лісотехнічного університету України, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Сумського національного аграрного університету, Уманського національного університету садівництва, Харківського національного аграрного університету, Харківської державної зооветеринарної академії.

Серед 27 учасників олімпіади першість здобув студент Уманського НУС  Сивак Олександр Олександрович (група 5-ЛГМ ) та був нагороджений Дипломом І ступеня та заохочувальним подарунком.

У загальному рейтингу І місце зайняла команда Уманського національного університету садівництва у складі:

-  Олександра Сивака;

- Яцишина Ярослава;

- Олександра Полякова;

- Віталія Стебляна.

Команда продемонструвала свій високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Тож вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

.

Олена Марно-Куца, викладач кафедри лісового госпоарства.