Остання редакція: 06 березня 2017

В ДОБРУ ПУТЬ МАГІСТРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

З того часу як ви обрали для себе гідну професію лісівника і стали студентами кафедри лісового господарства промайнуло шість років. Впевнений, що проведені роки навчання допоможуть вам реалізуватися у професійному житті, адже зі своєї сторони викладачі зробили усе для цього.

Так, 28 лютого дипломи випускників за кваліфікацією «Магістр лісового господарства» отримали 13 студентів денної форми навчання.

Серед найуспішніших варто відзначити Олену Панчоху, яка з рук ректора університету Олени Непочатенко отримала диплом з відзнакою та Олександра Сивака, який неодноразово займав призові місця на Всеукраїнських студентських олімпіадах і змаганнях з лісових багатоборств.

Впевнений, що ви ніколи не забудете свою альма-матер і викладачів, які вас навчали. Успіхів вам на професійній ниві!

Володимир Шлапак, завідувач кафедри лісового господарства