Остання редакція: 01 червня 2021

Он лайн зустріч з Василем Заячуком

28 травня 2021 року відбулась он лайн зустріч професора Володимира Шлапака та його аспірантів з доцентом кафедри ботаніки, деревинознавства і недеревних ресурсів лісу НЛТУ Василем Заячуком. Мета даної зустрічі – удосконалення систематичних знань щодо сучасних методів проведення досліджень в області лісового господарства збалансованого природокористування та збереження біорізноманіття, а також правильна оцінка глобальних проблем досліджень в лісовому господарстві.

Професор Василь Заячук наголошував на необхідність нарощування природоохоронного потенціалу лісів, збереження їх біологічного різноманіття. Також активно обговорювались переваги та недоліки фітоценотичної класифікації типів лісу.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства