Остання редакція: 30 квітня 2020

Засідання кафедри лісового господарства у дистанційному режимі

30 квітня 2020 року засідання кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва  відбулося у дистанційному режимі, за допомогою програми Skype.

Не дивлячись на незвичність такого формату, всі співробітники кафедри прийняли активну участь в обговоренні оптимізації навчального процесу під час карантину. Науково-педагогічні працівники підняли одне з основних питань про освоєння новітніх технологій дистанційного навчання як для викладачів так і для студентів через платформу Moodle. А також, обговорили налагодження зв’язку зі студентами та можливість дистанційного проведення літньої екзаменаційної сесії.

Крім того, викладачі кафедри прозвітували про стан виконання поставлених завдань, згідно індивідуального плану, за період карантину.

На завершення, всі учасники побажали один одному берегти себе та своїх рідних, а також сумлінно виконувати умови самоізоляції.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства