Остання редакція: 13 листопада 2019

Практичні заняття з підготовки науково-дослідних та навчальних об’єктів в Білогрудівському лісі.

Впродовж вересня-жовтня 2019 року, завідувач кафедри лісового господарства, доктор с.-г. наук, професор Володимир Шлапак разом зі студентами факультету лісового і садово-паркового господарства (Олександром Самородченком, Олександром Михайловим, Романом Депутатом, Віталієм Остапчуком, Вадимом Крамноєм, Юрієм Нелепою, Вадимом Мельником, Ярославом Мазуркевичем, Максимом Сушицьким, Олександром Максименком, Ярославом Дяконенком, Віктором Дорошенко, Гордієм Горенчуком, Анатолієм Шапівським, Денисом Іщенко, Магдалиною Шпілкою, Назарієм Фурманюком) та аспірантами кафедри – Яною Швець і Віталієм Чернишом проводив практичні заняття в Білогрудівському лісі.

За результатами занять закладено пробні площі, проведено таксаційні вимірювання, здійснена матеріальна та грошова оцінка насаджень та їх сортиментна структура. Пробні площі підібрані для проведення науково-дослідної та навчальної роботи з аспірантами і студентами.

Загальна площа земель лісового фонду лісової дачі «Білогрудівський ліс» становить 462,4 га, з них полезахисних лісових смуг – 8,2 га, захисних смуг лісів вздовж автомобільних доріг державного значення – 19,0 га та лісогосподарська частина лісів зеленої зони ‑ 435,2 га. Вкриті лісовою рослинністю землі складають 437,9 га або 95 % від загальної площі земель лісового фонду, з них лісові культури 321,8 га, що становить 70 % та 116,1 га ‑ 30 % насаджень природного походження.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства