Остання редакція: 26 травня 2023

УЧАСТЬ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА В ЗАХОДІ, ПРИУРОЧЕНОМУ ДО ДНЯ НАУКИ

День науки – особливе свято для тих  людей, які присвятили своє життя науковій діяльності. Наука є найважливішим чинником технічного і соціально-культурного прогресу. Вона об’єднує цілі покоління у прагненні зробити світ кращим, та дозволяє досягти всебічного розвитку людських здібностей і можливостей.

В Уманському національному університеті садівництва відбулись заходи приурочені до професійного свята науковців України – Дня науки.  Науково-педагогічні працівники кафедри лісового господарства не залишились осторонь цієї події та мали змогу презентувати свої наукові доробки. Приємним є визнання наукових досягнень  співробітників кафедри. Заслуженими відзнаками нагороджено завідувача кафедри Володимира ШЛАПАКА (почесна грамота Уманської районної військової адміністрації) та доцента кафедри Світлану МАСЛОВАТУ (диплом лауреата обласної премії молодих науковців Черкащини).

Користуючись нагодою, щиросердно вітаємо зі святом усіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів. Зичимо нових наукових відкриттів заради миру і процвітання нашої незалежної України!