Остання редакція: 18 квітня 2018

Профорієнтаційна робота в школах м. Жашкова та району

Доцент кафедри лісового господарства Сергій Коваль і аспірант Іван Ісаєв 11 квітня 2018 року здійснили поїздку до міста Жашкова та Жашківського району з метою проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл І–ІІІ ступенів. Вони виступили перед випускниками трьох одинадцятих класів у Жашківській спеціалізованій школі № 1, шкіл № 2, 3, 4 і 5, а також шкіл сіл: Скибин, Бузівка, Соколівка, Конела та Конельська Попівка. Випускників ознайомили з історією та сьогоденням Уманського НУС, його інфраструктурою, факультетами і кафедрами, охарактеризували матеріально-технічну базу та студентське містечко, вказали на переваги навчання в нашому вузі, можливості для закордонного стажування і практики, організації дозвілля.

Школярів познайомили зі спеціальностями, за якими здійснюється навчання в університеті, а також поінформували про умови вступу. Випускникам було роздано інформаційні буклети та листівки про наш університет і систему підготовки фахівців. У процесі профорієнтаційної роботи 83 випускники заповнили анкети.