Остання редакція: 02 жовтня 2017

Профорієнтаційна робота з учнями ЗОШ І-ІІІ ступенів та гімназій.

27 вересня 2017 року викладач кафедри лісового господарства Марно-Куца Олена та старший викладач кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем Марін Борис здійснили поїздку до міста Новоархангельска та Новоархангелького району. Вони провели профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів та гімназії «Навчально-виховному комплексі №1», а саме в м. Новоархангельск,  та селах: Торговиця, Підвисоке.

В цих школах Марно-Куца Олена та Марін Борис провели бесіду з учнями 11-го класу та ознайомили з структурою університету, факультету та кафедр, а також з студентським містечком. Учням було роз’яснено умови вступу до університету, та охарактеризовано спеціальності, які можна тут отримати, а також наголошено учням про сайт університету, де можливо отримати цікаву і корисну інформацію.

У результаті виконаної роботи було складено договір з загальноосвітньою школою І-ІІІ ступеня НВО №2, та 49 учнів зацікавилися навчанням у нашому університеті.

Марно-Куца Олена, кандидат с.-г. наук, викладач кафедри лісового господарства