11.11.2021
СПІЛЬНА ЛЕКЦІЯ НА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ 205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ПОЧАТКОВОГО ТА ПЕРШОГО РІВНІВ ВИЩОЇ ОСВІТИЧитати повністю

10 листопада 2021 року для проведення лекції здобувачам початкового та першого рівнів освіти за спеціальністю «Лісове господарство», був запрошений кандидат сільськогосподарських наук, завідувач кафедри лісівництва, лісових культур та таксації лісу Поліського національного університету Сірук Юрій Вікторович. Тема лекції: «Санітарні рубки в лісах України».

Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади Читати повністю

Результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади

На факультеті лісового та садово-паркового господарства завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство». У заході взяли участь 17 здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство.

"Створюємо ліси разом"Читати повністю

"Створюємо ліси разом"

8 жовтня 2021 року в ДП «Звенигородське лісове господарство» стартувала Всеукраїнська акція "Створюємо ліси разом" в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».

Підготовка території кафедри до нового навчального рокуЧитати повністю

Підготовка території кафедри до нового навчального року

Напередодні першого вересня, кафедра лісового господарства провела прибирання закріпленої території. До заходу були залучені усі науково-педагогічні працівники.