Захист звітів здобувачів наукового ступеня "Доктор філософії"Читати повністю

Захист звітів здобувачів наукового ступеня "Доктор філософії"

22 червня 2023 року на кафедрі лісового господарства відбувся захист здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії», спеціальність 205 - Лісове господарство.

03.06.2023
Практичне заняття з дисципліни ДендрологіяЧитати повністю

Практичне заняття з дисципліни Дендрологія

Викладач-стажист Анастасія Коджебаш провела практичне заняття для студентів 21-сп та 21-лг групи просто неба. Метою даного заняття було закріпити знання отримані на попередніх парах та вивчити нові види.

26.05.2023
УЧАСТЬ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА В ЗАХОДІ, ПРИУРОЧЕНОМУ  ДО ДНЯ НАУКИЧитати повністю

УЧАСТЬ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА В ЗАХОДІ, ПРИУРОЧЕНОМУ ДО ДНЯ НАУКИ

В Уманському національному університеті садівництва відбулись заходи приурочені до професійного свята науковців України – Дня науки. Науково-педагогічні працівники кафедри лісового господарства не залишились осторонь цієї події та мали змогу презентувати свої наукові доробки.

20.04.2023
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича  КарасюкаЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка

20 квітня 2023 року на кафедрі лісового господарства Уманського НУС відбулось секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка.

31.03.2023
НАУКОВИЙ СЕМІНАР «ЛІСІВНИЧО-БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ РОСТУ ДЕРЕВНИХ ПОРІД В УМОВАХ БІЛОГРУДІВСЬКОГО ЛІСУ»Читати повністю

31 березня 2023 року на кафедрі лісового господарства Уманського НУС відбувся науковий семінар «Лісівничо-біологічні основи росту деревних порід в умовах Білогрудівського лісу».