+38 (04744) 3-43-79
Меню

Новини

11.10.2022
На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено ярмарок вакансійЧитати повністю

На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено ярмарок вакансій

11 жовтня 2022 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся «Ярмарок вакансій – 2022» для студентів факультету лісового і садово-паркового господарства.

Читати повністю

18.09.2022
Привітання з днем працівника лісуЧитати повністю

Привітання з днем працівника лісу

Кожного року, в третю неділю вересня, в Україні відзначається день працівника лісу. Це не лише професійне свято, а можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи. Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни.

Читати повністю

31.05.2022
ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 135 РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ СЕЛЕКЦІЇ І НАСІННИЦТВА ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВАЧитати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА 135 РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ СЕЛЕКЦІЇ І НАСІННИЦТВА ІВАНА МАКСИМОВИЧА ЄРЕМЄЄВА

31 травня 2022 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва.

Читати повністю

18.05.2022
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА»Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА»

17 травня 2022 року на кафедрі лісового господарства відбулась чергова Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства». Під час її проведення, співробітники кафедри зачитали свої доповіді. Після цього пройшло обговорення та підведення підсумків конференції.

Читати повністю