20.05.2021
День вишиванки в Уманському НУСЧитати повністю

День вишиванки в Уманському НУС

Ось уже 15 років, в кожен третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цьогоріч всеукраїнське свято, що припало на 20 травня, пропонується присвятити українській традиційній музиці та екологічним проблемам.

20.05.2021
Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 205 Лісове господарствоЧитати повністю

18 травня 2021 року в Уманському НУС відбулось засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.006 Уманського національного університету садівництва з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Шпак Ніни Петрівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство зі спеціальності 205 Лісове господарство.

23.04.2021
Секційне засідання у рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Корабльова Іполіта ІвановичаЧитати повністю

05.01.2021

Засідання міжкафедрального науково-практичного семінару

5 січня 2021 року на засіданні міжкафедрального науково-практичного семінару «Лісове та садово-паркове господарство», відбулось попереднє слухання дисертаційної роботи Ніни Шпак на тему: «Лісівничо-екологічні особливості поширення та поновлення береки лікарської (Sorbus torminalis (L.) Crantz) в насадженнях Південно-Подільського Лісостепу України», подану на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 205 лісове господарство.