29.10.2022
Профорієнтаційна робота в Городищенському коледжіЧитати повністю

Профорієнтаційна робота в Городищенському коледжі

28 жовтня 2022 року доценти кафедри лісового господарства – Галина Іщук та Олександр Остапчук здійснили поїздку до Городищенського коледжу. Тут нещодавно студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» заочної форми навчання склали кваліфікаційний екзамен та отримали дипломи.

11.10.2022
На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено ярмарок вакансійЧитати повністю

11 жовтня 2022 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся «Ярмарок вакансій – 2022» для студентів факультету лісового і садово-паркового господарства.

18.09.2022
Привітання з днем працівника лісуЧитати повністю

Привітання з днем працівника лісу

Кожного року, в третю неділю вересня, в Україні відзначається день працівника лісу. Це не лише професійне свято, а можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи. Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни.

31.05.2022