Всеукраїнська акція 16 днів проти насильстваЧитати повністю

Всеукраїнська акція 16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

02.12.2021
ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ОПП 205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ПЕРШОГО РІВНЯ ОСВІТИЧитати повністю

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ОПП 205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ПЕРШОГО РІВНЯ ОСВІТИ

2 грудня 2021 р. відбулося засідання робочої групи кафедри лісового господарства, стосовно оновлення освітньо-професійної програми, для підготовки здобувачів вищої освіти першого (молодшого бакалаврського) рівня за спеціальністю 205 «Лісове господарство». Захід був організований за допомогою навчальної платформи Zoom.

30.11.2021
Навчально–практичний семінар «Крок у майбутнє: основи комунікації при працевлаштуванні»Читати повністю

30 листопада 2021 року студенти факультету лісового і садово-паркового господарства взяли участь у навчально–практичному семінарі з техніки пошуку роботи «Крок у майбутнє: основи комунікації при працевлаштуванні».

25.11.2021
Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства»Читати повністю

25 листопада 2021 року на кафедрі лісового господарства пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства».

18.11.2021
ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОП «205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»Читати повністю

ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОП «205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

18 листопада 2021 року на лекцію із дисципліни «Введення до майбутньої професії», був запрошений головний лісничий ДП «Лисянське лісове господарство» Марусіч Віталій Іванович, який також є стейкхолдером ОП «205-Молодший бакалавр»

11.11.2021
СПІЛЬНА ЛЕКЦІЯ НА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ 205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ПОЧАТКОВОГО ТА ПЕРШОГО РІВНІВ ВИЩОЇ ОСВІТИЧитати повністю

10 листопада 2021 року для проведення лекції здобувачам початкового та першого рівнів освіти за спеціальністю «Лісове господарство», був запрошений кандидат сільськогосподарських наук, завідувач кафедри лісівництва, лісових культур та таксації лісу Поліського національного університету Сірук Юрій Вікторович. Тема лекції: «Санітарні рубки в лісах України».