Засідання кафедри лісового господарства у дистанційному режиміЧитати повністю

Засідання кафедри лісового господарства у дистанційному режимі

30 квітня 2020 року засідання кафедри лісового господарства вперше відбулося у дистанційному режимі, за допомогою програми Skype.

23.04.2020
Секційне засідання  Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої  120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства  С.С. РубінаЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна

23 квітня 2020 року відбулося засідання секції лісового господарства в рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна.